Skip to main content
O MNĚ

Jsem Noemi Lisníková, narodila jsem se v Ostravě 24. září 1971. Vystudovala jsem obchodní akademii a pracovala jsem v oblasti ekonomiky. Už dlouho můj volný čas vyplňuje studium přírodních věd o těle, zdraví a duši na základě prastarých moudrostí i novodobých odborných poznatků. Studovala jsem různé alternativní metody medicíny a esoteriky, absolvovala jsem akreditované kurzy na základní i speciální druhy masážních technik. Poslední dobou však nejvíce času věnuji Kraniosakrální osteopatii v kombinaci s Bachovými květovými esencemi a také se hodně věnuji Hlubinné regresní psychoterapii.

Kurz Hlubinné abreaktivní regresní psychoterapie jsem absolvovala u Vlasty Kulové, která studovala u pana Ing. Andreje Dragomireckého (člen Mezinárodní akademie psychologických věd) v Praze v roce 2006 a 2007. Tento skvělý lektor začal praktikovat tuto techniku jako první v naší zemi už před více než 35 lety.

 

V životě a vztazích si cením čistoty v úmyslech, slovech a činech, upřímného úsměvu, laskavého slova, velkého srdce, moudrých názorů, pokory a úcty k přírodě, zdravé sebedůvěry, odvahy vzít život do svých rukou, přijmout jeho výzvy a pracovat na sobě.

 

Ptáte se mě často co znamená DAGAZ

Je to jedna z run. Dagaz ukazuje na mnoho pozitivních změn v životě. Změny jsou většinou náhlé a překvapující. Vše se dává do pohybu a bude to tak rychlé, že nám nezbude čas na zbytečné věci a myšlenky. Svět se naučíme brát z obou stran a nebudeme jen vnímat bílou, či černou. Musíme se naučit pracovat se svými schopnostmi a rozvrhovat správně svou sílu. Runa má číslo 24.

Dagaz symbolizuje den, světlo, slunce, svítání, probuzení sil, nový začátek, naději, odkryté tajemství,(i na to, na které se zrovna neptáme) bezpečí, pohyb, růst, pokrok, vývoj a radostný život plný změn.

Runu Dagaz  lze použít pro překonání zdánlivě neřešitelných situací. Staří seveřané věřili, že člověk svému osudu neuteče, přesto neváhali použít veškeré zbraně, které měli po ruce, aby zlý osud oddálili a alespoň dočasně porazili. Runa Dagaz je v tomto smyslu velice silnou zbraní. Runa se dobře hodí jako podpůrná síla pro lidi, kteří prodělali nějaké trauma, nebo se vzpamatovávají z nějaké ztráty. Amulet se znakem Runy Dagaz zlepšuje náladu a rozhání naše chmury. Podobné vlastnosti má i předchozí Runa Inguz a rovněž i Runa Wunjo. Všechny tři jmenované Runy bychom mohli nazvat Runami štěstí.

dagaz

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Prohlášení o Cookies
Tato stránky používá cookies ke zjištění návštěvnosti stránek.