Skip to main content
INTUITIVNÍ MASÁŽ

Většina lidí jde na proceduru již s nějakým očekáváním – přečte si popis procedury, vytvoří si obrázek a ví, co ho čeká.

Kombinovaná intuitivní masáž je netradiční pojetí masáže. Před touto masáží si masér s klientem promluví a probere jeho zdravotní stav a případné kontraindikace k některým technikám, které pak nemůže použít.

Masér se nechá vést svou intuicí, pracuje na jeho těle tak, jak to právě cítí – může kombinovat několik technik od klasických  přes jemné relaxační nebo použít třeba baňky a jiné…Masér při této masáži ke klientovi přistupuje velmi individuálně a naslouchá jeho tělu.

Jsou to masáže, kdy ani klient, ani masér dopředu přesně neví, jak bude masáž probíhat. Předem lze dohodnout pouze čas a problém, kterého se bude masáž týkat. Vše ostatní vyplyne přirozeně z konkrétní situace. Klient může dopředu sdělit co nemá rád a pokud to zjistí, až v průběhu masáže, může kdykoliv maséra zastavit, když mu nebude tento způsob vyhovovat.

Atmosféra těchto masáží je velmi uvolněná, protože masér není svázán pouze jednou, předem dohodnutou technikou, ale intuitivně nechává své znalosti a zkušenosti plynout kombinací několika různých metod.

Pro vás, jako pro klienta, to má nesmírnou výhodu. Při těchto masážích totiž dostáváte to nejlepší, v té chvíli nejvhodnější a nejpotřebnější z celé škály terapeutických technik.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Prohlášení o Cookies
Tato stránky používá cookies ke zjištění návštěvnosti stránek.