Skip to main content
KLASICKÁ, SPORTOVNÍ nebo RELAXAČNÍ MASÁŽ

Klasické sportovní, rekondiční a relaxační masáže

Klasická masáž je zaměřená na práci s konkrétními svalovým skupinami. Velmi dobře odstraňuje bolesti a zdravotní problémy svalového původu. Typickým příkladem jsou bolesti svalů šíje, zad, paží a dolních končetin po fyzické námaze. Dále bolesti způsobené dlouhodobým přetěžováním nebo prochlazením. U klasické masáže masíruji převážně dlaněmi a prsty. Používám nejkvalitnější přírodní oleje do kterých přimíchávám esenciální oleje dle přání klienta a účelu masáže. Klasická masáž je dynamická-aktivizující.

Sportovní masáž U sportovní masáže masíruji převážně dlaněmi a prsty. Používám nejkvalitnější přírodní oleje do kterých přimíchávám esenciální oleje dle přání klienta a účelu masáže. Klasická masáž je dynamická-aktivizující podobně jako klasická masáž.

Relaxační masáž U relaxační masáže masíruji převážně dlaněmi a prsty. Používám nejkvalitnější přírodní oleje do kterých přimíchávám esenciální oleje dle přání klienta a účelu masáže. Relaxační masáž má klidné tempo a převažují v ní jemnější hmaty. Relaxační masáž je uklidňující.

Délka masáže je v časovém rozmezí:

Dolní končetiny DK:       15 – 25 minut

Horní končetiny HK:       15 – 25 minut

Záda:                              30 – 35 minut

Šíje:                                15 – 20 minut

Břicho a hrudník:           20 – 25 minut

Celková masáž:             95 – 120 minut

relaxation-684716_640

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
Prohlášení o Cookies
Tato stránky používá cookies ke zjištění návštěvnosti stránek.